Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN nabízí ideální řešení pitného režimu pro Vaši firmu i Vaši domácnost. Je balena do ekologických barelů (o objemu 18,9 litru), stáčena přímo v Šumavských horách a díky speciálnímu uzávěru barelu a profesionálnímu ošetřování si naše balená voda zachovává plnou svěžest, čerstvost a chuť až do doby, než se dostane až do Vaší sklenky či kelímku.

Mezi největší výhody vody balené do barelů patří jistě nízká cena, vynikající vlastnosti způsobené vyváženou skladbou minerálů, skvělá osvěžující chuť a v neposlední řadě i jednoduchost a ekologičnost pořízení – balenou vodu dovezeme přímo k Vám, prázdné obaly odebereme a po důkladném vyčištění zvenku i zevnitř je opět naplníme!

Pramenitá voda do firem a kanceláří

Naše pramenitá voda v barelu je skvělou možností, jak ušetřit náklady a problémy spojené s dodržováním pitného režimu ve Vaší firmě či kanceláři.

Pramenitá voda jako ochranný nápoj

Díky naší pramenité vodě může i Vaše firma velmi jednoduše splnit zákonné požadavky na ochranné nápoje (nařízení vlády 68/2010 Sb.) s malými náklady a naprosto jednoduše bez námahy i s kompletním servisem – výpočty, analýzy, poradenství. Poradíme si s dodržováním pitného režimu ve všech skupinách uvedených v zákoně (IIb – V).

Pramenitá voda do domácností

Pramenitá voda v barelu má nezastupitelné místo i v domácnosti. Naše společnost přiveze barel vynikající vody až do Vašeho domu.